Adil Rami: Fenerbahçe ailesinin bir askeri olarak elimden geleni yapacağım
14 4d69be82 beb1 4a80 ae0c be12e001f236 - Adil Rami:  Fenerbahçe ailesinin bir askeri olarak elimden geleni yapacağım


Fenerbahçe nin yeni transferi Adil Rami, 2010 yılında sarı-lacivertlilere karşı İstanbul da oynadıkları maçtaki atmosferi unutamadığını ve Fenerbahçe ailenin bir askeri olarak elinden geleni yapacağını söyledi.


Sarı-lacivertli kulüp, 33 yaşındaki Fransız savunmacı Adil Rami ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan tecrübeli stoper, Fenerbahçe Ailesi ne katılıyor olmak çok heyecan verici. Burada olduğum için çok mutluyum dedi.

Burada büyük bir tutku var
Daha önce derbileri izlediğini belirten Adil Rami, Burada gerçekten büyük bir tutku var. Şu anda yeni hocayla, yeni arkadaşlarla beraber idmanlara başlayacağım. Ağır ağır kendimi bulmaya çalışacağım. Sonrasında maçlara hazırlanacağım ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERFenerbahçe, Adil Rami ile sözleşme imzaladı

Atmosferi unutmadım
Fenerbahçe taraftarlarının statta oluşturduğu atmosferi unutmadığını dile getiren Rami, Aslında maalesef Lille de oynarken 2010 yılında burada bir galibiyetimiz vardı. O dönemden bu yana onların oluşturduğu atmosferi, ambiyansı kariyerim boyunca unutmadım. Burada olduğum için çok gururluyum. Fenerbahçe ailesinin bir askeri olarak elimden geleni yapacağım açıklamasında bulundu.

Fransız oyuncu sözlerini Türkçe, ‘Yaşa Fenerbahçe diyerek tamamladı.