Gecen haftayı yuksek tempoyla geciren Fenerbahceli oyuncular, yeni haftaya keyifli başladı. Milli takımdan donen İslam Slimani, arkadaşlarına katıldı. Milli gorevdeki diğer futbolcuların da bugunden itibaren takıma donecekleri oğrenildi. Sarı- Lacivertliler gunu yine cift antrenmanla tamamladı. Sabah yapılan calışmada pas-hucum organizasyonları sonrası dar alanda cift kale mac oynandı. Akşam idmanında ise dayanıkılık ve kuvvete yonelik calışmalar gercekleştirildi.
Yassine Benzia ozel calıştı
Cezayirli Slimani’yle birlikte Yassine Benzia da Fenerbahce’ye dondu. Gambia ile oynanan macta yedek soyunan ve sure almayan 23 yaşındaki futbolcu, sabah antrenmanında takımla birlikte duz koşu yaptı. Cocu daha sonra oğrencisini arkadaşlarından ayırdı. Benzia, salona gecerek kendisi icin hazırlanan ozel antrenman programını uyguladı. Yıldız futbolcunun bugunden itibaren takımla calışmalara katılması bekleniyor.
Milli ara Reyes’e yaradı
Meksikalı futbolcu, sakatlığı nedeniyle yaz donemini boş gecti. Cocu, takıma katıldıktan sonra az sayıda idmana cıkmasına rağmen Diego Reyes’i Kayseri karşısında 11’de gorevlendirdi. Defansif orta saha olarak oynayan 25 yaşındaki futbolcu, kotu bir performans sergiledi. Milli ara, tam anlamıyla Reyes’in imdadına yetişti. Meksikalı oyuncu, takımla yaptığı antrenmanların dışında bireysel calışmalarla, arkadaşlarıyla arasındaki acığı kapatmaya calıştı. Reyes, dunku antrenmanda cok daha iyi bir goruntu cizdi.