Kardemir Karabükspor da, İsmail Demirci ile yollar ayrıldı
14 b01fa8fd 68ba 4ae0 9978 5aae39e1bb79 - Kardemir Karabükspor da, İsmail Demirci ile yollar ayrıldı


TFF 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Kardemir Karabükspor, Teknik Direktör İsmail Demirci ile yollarını ayırdı.


TFF 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Kardemir Karabükspor, beklenen performansı gösteremeyen Teknik Direktör İsmail Demirci ve ekibi ile yollarını ayırdı. Hem ekonomik hem de sportif açıdan zor günler geçiren Karabükspor, Demirci ile sözleşmesini karşılıklı feshederek, yeni teknik adam arayışlarına başladı.

54 haftadır galibiyet yüzü göremedi

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları nda (KARDEMİR) çalışan işçiler tarafından 1969 yılında kurulan ve çıktığı Süper Lig de bir zamanlar rakiplerinin korkulu rüyası olan Kardemir Karabükspor, 54 haftadır galibiyet yüzü göremedi. En son galibiyetini Süper Lig de mücadele ettiği 2017-2018 sezonunun 20. haftasında Alanyaspor karşısında alan Kardemir Karabükspor geçen sezon mücadele ettiği TFF 1. Lig de oynadığı 34 haftada galibiyet alamadı.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup ta kötü gidişattan kurtulmak isteyen ve takımın başına İsmail Demirci yi getiren Kardemir Karabükspor 6 haftadır aldığı mağlubiyetlerle günden güne erimeye devam ediyor. Haftalardır 3 puan hasreti yaşayan ve sürekli teknik adam değişikliğine giden kırmızı-mavili takımın aldığı kötü sonuçlar Demirci ile de yolların ayrılmasına neden oldu.

Rıdvan Bostancı


*