Milli sporcu Serdar Koca: Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz
14 f4373204 ed88 4e10 b5c4 6d1276f38abd - Milli sporcu Serdar Koca:  Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz


Badminton Avrupa Takım Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek olan milli sporcu Serdar Koca, Avrupa Şampiyonası’na katılmak için çok çalışıyorduk. Bu hedefimize ulaştık. Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz dedi.


Akdeniz Oyunları nda çift erkekler kategorisinde Serhat Salım ile birlikte gümüş madalya kazanan milli badminton sporcusu Serdar Koca, Fransa da düzenlenecek olan Badminton Avrupa Takım Şampiyonası nda çift erkeklerde mücadele etmeye hak kazandı. Milli sporcu konuyla ilgili İhlas Haber Ajansı muhabirine açıklamalarda bulundu. Koca, Avrupa Şampiyonası na katılacak olmaktan büyük mutluluk duyduğunun altını çizerek, Avrupa Şampiyonası na katılmak için çok çalışıyorduk. Bu hedefimize ulaştık şimdi önümüzde Fransa var. Oradan da iyi sonuçlar elde etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz
Koca, 11-16 Şubat tarihleri arasında Fransa nın Leuven kentinde düzenlenecek şampiyonada Türk halkının desteğini beklediklerini vurgulayarak, şu ifadelere yer verdi:

Fransa da mücadele ederken Türk halkının desteğini arkamızda hissetmek istiyoruz. Takım olarak şampiyonaya çok iyi hazırlanıyoruz. Milletimizin duaları bizim için çok önemli. Onların da desteğiyle Fransa da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. İnşallah her şey istediğimiz gibi olur.