Türkiye Motodrag Şampiyonası Kepez de başladı
14 0e7c69cc 8bcb 4f6d 902e 10734ec39022 - Türkiye Motodrag Şampiyonası Kepez de başladı


Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun(TMF) 2019 yarış takviminde yer alan Türkiye Drag Şampiyonası’nın birinci ayak yarışları Kepez Belediyesi’nin katkılarıyla Odabaşı Mahallesi’ndeki Kepez Drag Pisti’nde start aldı.


Kepez Belediyesi nin motor sporlarına kazandırdığı Akdeniz Bölgesi nin tek drag pisti Türkiye Şampiyonası na ev sahipliği yapıyor. Türkiye Motosiklet Federasyonu nun 2019 yarış takviminde yer alan Türkiye Motodrag Şampiyonası nın 1. Ayak Yarışları Kepez Belediyesi nin katkılarıyla Odabaşı Mahallesi ndeki Kepez Drag Pisti nde başladı. Türkiye nin dört bir yanından çok sayıda hız tutkunun katıldığı yarışlar, binlerce yarış severi Kepez de bir araya getirdi.

Kepez de heyecan dorukta

Tribünleri dolduran sporseverler, yapılan antrenman ve ısınma turlarını heyecanla izlediler. İlk gününde serbest ve sıralama antrenmanlarıyla başlayan yarışlar 14 Temmuz Pazar günü büyük bir heyecanla devam edecek. Türkiye nin dört bir yanından çok sayıda hız tutkununun katıldığı yarışlarda, yarışmacılar hem rakiplerinden daha iyi kalkış yapmaya, hem de yarış pistini en kısa sürede bitirmeye çalışacaklar.